O nás

Představením společnosti BHC International s. r. o. bychom rádi zdůraznili naši dlouholetou zkušenost a specializaci s distribucí kancelářské techniky. Jsme autorizovaným distributorem značek Canon a IDEAL pro Českou a Slovenskou republiku

Našim partnerům nabízíme kompletní portfolio Canon, které zahrnuje produkty pro domácí kancelář, tisková řešení i produkční tiskové stroje. Mezi našimi zákazníky jsou prodejci kancelářské techniky, systémoví integrátoři, servisní organizace i firmy z oblasti e-commerce.

Kromě toho poskytujeme široký sortiment spotřebního materiálu pro tisková zařízení a kompletní řadu výrobků značek IDEAL a RECO. To zahrnuje skartovací stroje, řezačky a sešívačky papíru, laminovací stroje a čističky vzduchu, které jsou nedílnou součástí vybavení moderní kanceláře.

Jsme hrdí na to, že jako distributor umíme poskytnout našim obchodním partnerům osobní přístup, širokou skladovou dostupnost, technickou podporu a další výhody, které jim pomohou posílit konkurenceschopnost na trhu a zajistit úspěch v podnikání.

Připojte se k nám a objevte, jak vám můžeme pomoci rozšířit váš obchodní potenciál. V BHC International s. r. o. máte silného partnera, který vám poskytne nejlepší technologická řešení a podporu, abyste dosáhli svých obchodních cílů.

Tomáš Šobek
Jednatel společnost